Sukces Pisany Szminką Finalistka konkursu Bizneswoman Roku

Bizneswoman Roku 2017 Małgorzata Ciuksza

Niezmiernie mi miło poinformować, że zostałam jedną z trzech finalistek IX edycji konkursu Bizneswoman Roku w kategorii Pomysł na Biznes za mój solidarnościowy sklep celebrity2use. Konkurs organizowany jest przez fundację Sukces Pisany Szminką czyli grupę cudownych kobiet, które od 2008 r. wspierają i promują kobiety.

Pełną listę finalistek znajdziecie pod tym linkiem.

„Finalistki oraz finaliści zostali wyłonieni w 7 kategoriach: Liderka w Korporacji, Moja Firma, Start-up Roku, Pomysł na Biznes, Kobieta w Nowych Technologiach, Nauka i Biznes oraz Male Champion of Change, w której po raz pierwszy nagrodzeni zostaną mężczyźni działający na rzecz różnorodności i wspierania kobiet.

Ponad 40 ekspertów nie miało łatwego zadania, ponieważ w tym roku padł kolejny rekord zgłoszeń – nadesłano ich ponad 260. Loże ekspertów to tegoroczna nowość w konkursie Bizneswoman Roku – i to właśnie eksperci po zapoznaniu się z formularzami kandydatek i dyskusjach wyłonili tegoroczne finalistki. Konkurencja była naprawdę ogromna.

Tegoroczna liczba i jakość zgłoszeń pokazuje jak wiele jest dziś w Polsce kobiet przedsiębiorczych, realizujących wyjątkowe projekty i osiągających wielkie sukcesy. Wybór finalistek poprzedziły w tym roku wielogodzinne dyskusje ekspertów. Znalezienie się w finale już jest więc dużym osiągnięciem. Wszystkim finalistkom z całego serca gratuluję – komentuje Olga Kozierowska, prezeska Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, organizatora konkursu.”

Uroczysta gala odbędzie się 01 marca 2018 r. w Warszawie. Laureatki wyłoni Jury pod przewodnictwem dr Ireny Eris. Nazwiska laureatek zostaną ogłoszone na gali.

Bizneswoman Roku Małgorzata Ciuksza

Fot. ze strony Sukces Pisany Szminką

Źródło fotografii znajduję się pod tym linkiem.

 

1+
Zostaw komentarz