Rozwód dla kobiet ebook

Od mniej więcej 2015 r. chciałam napisać tę książkę. W końcu się udało!

To nasza wspólna praca – moja i adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak, która prowadzi na co dzień bloga zobraczkaczybez.pl

To nowość na rynku!

Rozwod dla kobiet

„Rozwód dla kobiet” to poradnik rozwodowy w formie e-booka.
Znajdziesz w nim odpowiedzi n

a blisko 80 pytań zadanych nam przez kobiety, a dotyczących procesu rozwodowego.
Ania odpowiadała na te prawnicze, ja zaś na te psychologiczne.

Możesz ją kupić KLIKAJĄC TU „Rozwód dla kobiet”.

Książkę wydałyśmy same, jest w formie e-booka (epub, mobi i pdf) w cenie niższej niż porada prawna czy psychologiczna.

O książce:

„Rozwód dla kobiet” to poradnik rozwodowy w formie e-booka.

To książka bardzo praktyczna. Odpowiadamy w niej na blisko osiemdziesiąt prawdziwych pytań zadanych nam przez grono kobiet – naszych aktualnych lub byłych klientek, znajomych i przyjaciółek, będących już po rozwodzie lub jeszcze w trakcie procesu rozwodowego.

Pytania podzieliłyśmy na trzy grupy, w zależności od tego, czy dotyczyły sytuacji: przed rozwodem, w trakcie rozwodu czy po rozwodzie. Małgosia odpowiadała na te psychologiczne, a ja na prawnicze.

Wierzymy, że nasz e-book uspokoi, rozwieje wątpliwości i pomoże podjąć mądre decyzje.

Polecajcie kobietom, które potrzebują, bo to naprawdę dobry, bardzo praktyczny poradnik. Można się zresztą o tym przekonać pobierając darmową próbkę.

Rozwod dla kobiet

 

Kobiety, które już przeczytały ten e-book mówią:

„Jaka szkoda, że ten e-book nie był dostępny na rynku wtedy, gdy przyszło mi podejmować decyzję o własnym rozwodzie! Jest to zawsze trudna decyzja (bo przecież miało być tak pięknie, a niestety nie jest), a w przypadku trudnych decyzji dobrze jest skorzystać ze wsparcia życzliwych osób, które w dodatku doskonale znają się na rzeczy. Czytając e-book miałam wrażenie, że rozmawiam z niezwykle sympatycznymi, rozsądnymi i dowcipnymi kobietami, które w dodatku na wskroś poznały zarówno procedury sądowe, jak i zakamarki ludzkiej psychiki.
E-book zawiera mnóstwo bardzo konkretnych i przydatnych informacji o tym, czego się spodziewać i jak się do tego przygotować. Wszystko, co chciałybyście wiedzieć o rozwodach, ale bałyście się zapytać!”

Aneta

„To jest to, czego bardzo brakowało mi, podczas rozwodu – wspólnego stanowiska prawnika i psychologa. W trakcie rozwodu miałam dużo pytań, ale najtrudniej było pogodzić aspekty prawne z psychologicznymi – czy stosując rady prawnika, nie krzywdzę dzieci, czy dbając o emocje dzieci nie zaszkodzę sobie w sądzie? Ten e-book odpowiada chyba na wszystkie wątpliwości, które miałam. Książka oswaja z rozwodem i salą sądową, wyjaśnia przez co będzie się przechodzić emocjonalnie i formalnie, ale przede wszystkim uspokaja. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich rozwodzących się kobiet!”

Marta

„Książka jest idealna dla wszystkich kobiet, które myślą o rozwodzie lub są w trakcie procesu. Znajdziesz tutaj odpowiedź na całą serię pytań, które zadajesz sobie będąc w sytuacji rozwodu i dowiesz się krok po kroku jak wygląda ‚przygoda’ rozwód, że warto korzystać z pomocy specjalistów oraz że nie ma czegoś takiego jak głupie pytania. Warto zadbać o siebie w tym trudnym czasie, a ta książka jest taką małą, domową formą wsparcia. Szczerze polecam.”

Iga Domagała

„Kupiłam. W prezencie dla bliskiej osoby w rozterce rodzinnej.
Książka jest FANTASTYCZNYM przewodnikiem dla osób nie tylko w rozwodzie, ale doświadczających trudu rozstania.
Dziękuję za tą nową pozycję w bibliotece świetnych książek.”

Dorota M. Blum

Rozwod dla kobiet

0
Zostaw komentarz