ready2travel

ready2travel mind2travel

Moi drodzy!

Razem z Olą i Asią przygotowałyśmy dla Was trzy pomysły na podróż po Ligurii dostępne w formie e-booków w ramach naszej serii ready2travel.

ready2travel to gotowy i bardzo konkretny pomysł na podróż do Ligurii, opracowany według naszych autorskich projektów.
Składa się z dwóch części: pierwszej zawierającej informacje praktyczne i ciekawostki kulturowe, oraz drugiej – będącej gotowym planem podróży.
Rozpisany jest dzień po dniu, na 9-12 dni, w zależności od tematyki. Ilość dni sami możecie regulować wedle tempa jakie sobie narzucicie.
To Wy wybieracie temat przewodni swojej podróży. My prowadzimy Was w jej trakcie za rękę.

Pierwszy z nich 80-stronicowy ready2travel La Dolce Vita, jest już w sprzedaży!

W propozycji podróży La Dolce Vita chciałybyśmy Was zaprosić do plażowania i spacerowania w miejscach, które są perełkami Wybrzeża Liguryjskiego, przyciągającego turystów niepowtarzalnym klimatem, niezwykłą przyrodą i wyrafinowaną włoską kuchnią. Mówi się, że Włosi są leniwi i powolni, ale to wynika z tego, że oni po prostu kochają cieszyć się życiem ze spokojem i dystansem. To jest dokładnie to, czego cały świat im zazdrości. Właśnie dlatego chciałybyśmy abyście przez te kilka dni przenieśli się w te klimaty i zasmakowali włoskiego, słodkiego i leniwego życia czyli prawdziwego dolce vita, jakie panuje w liguryjskich krainach – w tym między innymi w Sestri Levante, Cinque Terre, Portofino, Genui i innych.

Jako miejsce zakwaterowania wybrałyśmy Sestri Levante, będące świetną bazą wypadową w rozległe zakątki wybrzeża. Nie chcemy abyście musieli zbyt dużo się przemieszczać albowiem styl dolce vita tego zabrania! J Nocleg w jednej, wybranej przez nas miejscowości i w jednym hotelu pomoże przybliżyć Wam zrozumienie idei dolce far niente…

Dla kogo?  dla każdego miłośnika błogiego plażowania w otoczeniu przepięknej przyrody, chcącego doświadczyć prawdziwego włoskiego dolce vita w urokliwych kolorowych, liguryjskich miasteczkach.

Rodzaj zakwaterowania? hotel, B&B

Przygotowanie fizyczne? minimalne

Kiedy najlepiej? Od czerwca do września, abyście mieli okazję złapać jak najwięcej promieni słonecznych, naładować się pozytywną energią i zrelaksować pływając w błękitnym morzu. Musicie wiedzieć, że w sierpniu 90% Włochów idzie na urlop, w związku z czym większość nadmorskich miejscowości jest zatłoczonych. Nie przeszkadza to jednak w tym aby miło spędzić czas w wyjątkowych liguryjskich miasteczkach, gdzie morze podpływa do podnóży gór.

E-book dostępny jest w formacie PDF – polecany na komputery. Format plików PDF służy do prezentacji, przenoszenia i drukowania treści tekstowo-graficznych. Format ten ma sztywny podział na strony i nadaje się szczególnie do przeglądania publikacji na większych monitorach. Kliknięcie rozdziału w spisie treści przenosi czytelnika do odpowiedniej części e-booka. E-book zawiera tekst, autorskie mapy oraz zdjęcia.  Plik jest zabezpieczony indywidualnym cyfrowym znakiem wodnym. Zmiana, kopiowanie lub w jakikolwiek inny sposób wykorzystywanie pliku bez pisemnej zgody autorek jest zabronione.

Specjalnie dla Was zamieszczam fragmenty La Dolce Vita z części pierwszej (o mieszkańcach Włoch, liguryjskiej kuchni oraz kilka ciekawostek historycznych) oraz jeden dzień z części drugiej (wyprawa do Camogli i San Fruttuoso) i zapraszam do zakupu e-booków i na nasz fanpage na facebooku!

 

2+

Users who have LIKED this post:

  • avatar
Zostaw komentarz