Kraina Piękna

ready2travel mind2travel

Razem z Olą i Asią z mind2travel zapraszamy Was do Krainy Piękna czyli do podróży po Ligurii. Wydałyśmy ją w formie e-booka ready2travel, który jest dostępny na stronie.

Do lektury Krainy Piękna zapraszamy wszystkich! Nie tylko miłośników sztuki i architektury!

Specjalnie dla Was przygotowałyśmy obszerny plan podróży, dzięki któremu poczujecie magię wielowiekowej tradycji, skosztujecie regionalnych przysmaków i będziecie chłonąć śródziemnomorskie krajobrazy. Chcemy żebyście mieli czas się zatrzymać i poczuć energię Ligurii, przyjemny chłód wąskich uliczek, aromat kawy i powiew morskiej bryzy na twarzy. Proponujemy Wam magiczną podróż pełną dzieł sztuki i architektonicznego przepychu. Podpowiemy co zjeść i gdzie się zatrzymać. Zaprowadzimy Was do malowniczych rybackich wiosek i przeprowadzimy przez labirynt tętniącego życiem serca Genui. Wakacje z nami to czas wypełniony ciekawymi historiami, spędzony w harmonii z otoczeniem.


Dla kogo? Dla osób w każdym wieku, ceniących sobie piękno, sztukę i architekturę

Rodzaj zakwaterowania: charme/boutique hotel, b&b

Przygotowanie fizyczne: podstawowe, wystarczające do spacerowania

Kiedy najlepiej? Wiosną lub jesienią (nie polecamy sierpnia ze względu na wysokie temperatury i wysoką wilgotność powietrza, od listopada do marca natomiast może padać)


E-book dostępny jest w formacie PDF – polecany na komputery. Format plików PDF służy do prezentacji, przenoszenia i drukowania treści tekstowo-graficznych. Format ten ma sztywny podział na strony i nadaje się szczególnie do przeglądania publikacji na większych monitorach. Kliknięcie rozdziału w spisie treści przenosi czytelnika do odpowiedniej części e-booka. E-book zawiera tekst, autorskie mapy oraz zdjęcia.  Plik jest zabezpieczony indywidualnym cyfrowym znakiem wodnym. Zmiana, kopiowanie lub w jakikolwiek inny sposób wykorzystywanie pliku bez pisemnej zgody autorek jest zabronione.

Ilość stron: 126


Poniżej zamieszczamy fragmenty Krainy Piękna z części pierwszej (o liguryjskiej kuchni oraz kilka ciekawostek historycznych) oraz z części drugiej będącej gotowym planem podróży (Genua Średniowieczna i Genua Renesansu i Baroku).

3+

Users who have LIKED this post:

  • avatar
Zostaw komentarz