Italia poza szlakiem

Jako współautorka przewodnika po Ligurii – „23 niesamowite miejsca w Ligurii”, obok sześciu wspaniałych kobiet, wraz z www.italiapozaszlakiem.com serdecznie zapraszam do naszych włoskich opowieści! 

Przy tworzeniu tego artykułu współpracowały: Liguria ExtraVergine That’s Liguria Rozmarynowy Blog malgorzataciuksza.com Strada Nuova – Genua wczoraj i dziś Fabrizia Scortezzi oraz Liguria 23 fantastic places in Liguria that you just have to see Italia.it Liguria, Italy Regione Liguria Beautiful Liguria

Oto link oraz zachęcający wstęp. Resztę znajdziecie bezpośrednio pod linkiem

23 niesamowite miejsca w Ligurii. Przewodnik

„Liguria dla wielu z nas to przede wszystkim przecudne miasteczka Cinque Terre, blichtr Potrofino czy miasto Krzysztofa Kolumba, Genua. Osobiście kocham Portovenere, Santa Margherita Ligure, okolice Imperii i oczywiście kolorowy świat Pięciu Ziem. Jednak Liguria to dużo, dużo więcej, a któż lepiej o tym wie, jak nie ktoś, kto odkrywa ten region dzień po dniu, o każdej porze roku, rok za rokiem?

Znalazłam sześć wspaniałych kobiet, które zdecydowały się podzielić swoją wiedzą, doświadczeniem, odkryciami. Poprosiłam także region Liguria o pomoc w postaci zdjęć regionu. I tak oto dzięki Małgosi, Krysi, Agacie, Dorocie, Fabrizii i jeszcze jednej Małgosi mogę Was zaprosić do niezwykłej Ligurii i razem z Wami odkrywać 23 niesamowite miejsca od granicy z Francją aż do zapracowanej La Spezii. Oto Liguria, jakiej – mam nadzieję – nie znacie.”

2+

Users who have LIKED this post:

  • avatar
Zostaw komentarz