Dzień Taty

Poznajcie Olka.
Olek to człowiek wulkan. Prawdopodobnie ma więcej energii w sobie niż Etna. Zarazi Was swoją pasją i przekona do wszystkiego. Począwszy od tego, że jest zajebiście choćby nie wiadomo jak bardzo NIEzajebiście by było aż po fakt, że jego jedyna córka, jest NAJLEPSZA na świecie i to we WSZYSTKIM.
Olek zwiedził prawie wszystkie kraje świata. Skakał na bungee w RPA, USA, Wilnie i w paru innych miejscach. Sama nawet już nie pamiętam dokładnie gdzie i ile razy.
Olek jest też skoczkiem spadochronowym. Członkiem olsztyńskiego aeroklubu i wielkim fanem wszelkich sportów ekstremalnych.
Uwielbia dawać. Wszystkim wszystko. Rodzinie miłość. Ludziom wokół dobrą energię. Żonie prezenty. Chyba nie ma drugiego takiego męża na świecie, który kupowałby swojej żonie tyle prezentów i byłby z tego niezwykle dumny.
Ma długie włosy i wysportowane ciało. Jeździ na rowerze, pływa, przez długie lata uprawiał judo. Śpiewa oraz gra na wszystkich instrumentach świata – najchętniej na akordeonie, gitarze i harmonijce. Ubiera się nowocześnie i z klasą.
Jeśli coś robi to robi to na MAXA. Daje z siebie zawsze 100%, jak nie więcej. Jeśli czymś się fascynuje to robi to bez ograniczeń. Prowadzi z sukcesem swoją firmę od ponad 30 lat. Jest niezwykle odważnym, silnym, dobrym człowiekiem. Idealnym połączeniem emocji i rozumu.
Przedstawiam Wam Olka, mojego Tatę

Dziś kończy 60 lat i jest najcudowniejszym ojcem na świecie!

3+

Users who have LIKED this post:

  • avatar
Zostaw komentarz