Becoming – Moja historia

Becoming

Dziewczyny! Przeczytajcie książkę Michelle bo to piękna opowieść o stawaniu się kobietą dojrzałą. O samoakceptacji. O tym jak pokonać wewnętrzną krytyczkę i walczyć z takimi myślami jak „nie jestem wystarczająco dobra” czy „nie zasługuję”.

Kobiety! Tytuł książki doskonale pokazuje rolę procesu, drogę jaką przebywamy w życiu po to by wciąż stawać się tą kobietą, którą chcemy być. To opowieść o emocjonalnej ewolucji, o tym, że w każdej chwili budujemy siebie i że warto to robić słuchając swojego wewnętrznego, silnego głosu. Nie bać się go, docierać do niego, nie dać się zagłuszyć innym.

Prawniczki! Jeśli choć raz poczułyście, że w zawodzie adwokata czy radcy, nie czujecie się spełnione, a to co was w nim trzyma to jedynie mechanizmy pułapki społecznego zaangażowania lub waszej ambicji, przeczytajcie historię kariery zawodowej Michelle – prawniczki z Harvardu. Pomoże wam odważyć się pójść tam, gdzie iść chce wasza dusza.

Matki! Chyba nie ma na świecie ambitnej kobiety, która zanim zdecydowała się na rodzicielstwo choć raz nie pomyślała o tym jak trudno jest łączyć rolę matki z zawodem, w którym chce się spełniać. Michelle, mimo tych wątpliwoście, udowadnia, że da się z satysfakcją łączyć obie te role.

Żony i partnerki! Opowieść Michelle to pamiętnik o świadomej i trwałej relacji między kobietą a mężczyzną, żoną i mężem, partnerami, których łączy szczera miłość. To opowieść o budowaniu więzi, staraniu się, dbaniu o siebie, obecności, słuchaniu swoich potrzeb, ale też o frustracji, miłości na odległość i ciągłym braku czasu.

Becoming Michelle Obamy to książka niezwykle inspirująca, motywująca i bardzo mądra. Mimo, że wszyscy wiedzą jak ta historia mniej więcej będzie przebiegać i jak się skończy to i tak czyta się ją z wypiekami na polikach. Bardzo wam polecam❤️

0
Zostaw komentarz